قوانین و مقررات سایت

قبل از استفاده از خدمات این سایت، شما باید مروری بر این توافقنامه داشته باشید و با مفاد مذکور در آن موافقت نمایید.
آی آر سلامت سرویس خود را تحت شرایط و مقررات این توافقنامه در اختیار شما می گذارد و ممکن است که هر چند وقت یکبار قوانین مذکور در این توافقنامه از جانب ما بدون اینکه به شما اطلاع داده شود تغییر یابد. شما می توانید در هر زمان مروری بر جدیدترین مفاد این توافقنامه در این آدرس داشته باشید http://www.irsalamat.com/rules . این توافقنامه دربرگیرنده تمامی توافقات و مقررات میان کاربران و آی آر سلامت می باشد. با طی کردن مراحل ثبت نام، شما موافقت خود را با مفاد این توافقنامه به ما اعلام می دارید.

 آی آر سلامت این حق را دارد که به صلاحدید خود توافقنامه میان سایت و کاربران را تغییر دهد، این تغییر ممکن است بدون اطلاع قبلی به کاربران صورت پذیرد و تغییرات می تواند در کل توافقنامه و یا حذف و اضافه کردن مفادی به متن آن باشد. هر تغییری در مقررات و قوانین این توافقنامه بلافاصله از نظر مسئولان سایت لازم الاجرا ست و عذر کاربران در صورت عدم آگاهی آنها از این تغییرات، به هیچ وجه پذیرفته نیست. شما بعنوان کاربر این سایت ملزم به رعایت مفاد مذکور در این توافقنامه هستید و می بایست هر چند وقت یکبار مروری بر شرایط و قوانین ما در این توافقنامه داشته باشید تا از تغییرات احتمالی آن آگاه شوید. در غیر این صورت، همانطور که گفته شد، هیچ عذری پذیرفته نمی شود.

شما متعهد می‌شوید که اطلاعات ثبت نامی خود را به صورت صحیح وارد نمایید و در صورت ثبت اشتباه اطلاعات، مسئولیت آن بر عهده خود شما می باشد. همچنین شما متعهد می شوید که رمز عبور و نام کاربری خود را حفظ کرده و در صورت فراموشی از قسمت فراموشی رمز عبور برای دریافت رمز عبور جدید اقدام خواهید نمود. عضویت در پایگاه رایگان است و آی آر سلامت متعهد می شود اطلاعات شما را به صورت محرمانه نگهداری نماید، به جز مواردی که به موجب قانون مجبور به این کار شود.